ArtStacja

Robin's Patchwork

Szmatka Łatka

Robin's Patchwork

Robin's Patchwork

HAFT KRZYŻYKOWY, SZYCIE, SZYDEŁKO, TROCHĘ DECOUPAGE...
Blog > Komentarze do wpisu
Powalentynkowo karteczkowo:)

Jakoś specjalnie nie obchodzimy tego walentynkowego dnia, ale w tym roku jakos wyjatkowo moja córeczka świętowała, może dlatego, że juz w piątek poczta dostarczyła walentynkę dla mojego skarba;) Walentynka od wnuczka sąsiadki, również 5-latka, rówieśnika mojej córeczki:)

Od piątku ciągle dopytywała kiedy będą walentynki, a jak już nastał ten dzień to ciągle za mną chodziła z pretensjami, że jeszcze ode mnie nie dostała prezentu na walentynki. Na odczepnego powiedziałam, że "jutro coś kupię", ale nie dała sie zbyć! W końcu powiedziała, że mam jej zrobić kartkę i dopilnowała mnie;)

walentynka dla mojej córeczki:)

Doszło do tego, że prawie mi dyktowała co mam w środku napisać!!! Głównie to życzyła sobie, abym nie zapomniała napisać takich słów: "zdziwisz się jak przeczytasz";)

No to napisałam:

w srodku:)

Na zrobieniu jednej kartki jednak się nie skończyło, bo zaraz córeczka zaczęła namolnie domagać sie jeszcze walentynki dla taty:) I tak oto zrobiłam jeszcze jedną dla tatusia-mężusia:) Mąż się ucieszył, spodobała mu się, a córeczka wyściskała mnie za wszystkie czasy!!! ...jak to niewiele potrzeba, żeby sprawić dziecku radość...

 

kartka dla męża i córeczki:)

 

poniedziałek, 15 lutego 2010, gazynia
Pozdrawiam serdecznie Gazynia:)

Polecane wpisy

  • Roczek:)

    Córeńka mojego brata skończy swój pierwszy Roczek w Dzień Babci:) Z tej okazji powstało kilka zaproszeń na tę uroczystość: Zaproszenia zrobiłam z mojego ulubion

  • Wczorajsza "produkcja":)

    Wczoraj wieczorem udało mi się zrobic jeszcze kilka kartek:) I znowu niestety muszę sypnąć większą ilością zdjęć;) Najpierw srebrzyste choineczki: Teraz stare z

  • papierkowa robota:)

    Zrobiłam dzisiaj tak na szybko 10kartek, bo były pilnie potrzebne:) Poszły od razu i ogromnie się podobały:) Jak zwykle każda inna:) **************************

Komentarze
2010/02/15 17:41:52
Jednym słowem Twoja córcia jest trendy; ona już rozumie znaczenie święta, które niedawno pojawiło się w naszej kulturze:)) Karteczki śliczne.
-
2010/02/15 18:13:01
To miło coś robic dla dziecka i widzieć, że się cieszy!
-
bajka.bajka
2010/02/15 18:26:15
młodym łatwiej zaakcetować nowe święta .... mój 7-letni wnuczek zrobił sam /no, troszkę mu pomoglam/ walentynkę dla Natalki..... koleżanki z klasy .
Fajne karteczki !
Bajka
-
aneladgam
2010/02/15 20:34:02
Hihi :) Ja ostatnio u Anek trafiłam na idealne podsumowanie walentynek - nie świętujemy, ale dobry pretekst do małej miłej niespodzianki :)
-
blogagnieszki
2010/02/16 19:51:08
Twoja Paulinka jest przesłodka, a kartki są śliczne :)